08. 04. 2021 Aktuální novinky z dění kolem Czechskateboarding

Každý měsíc se schází výkonný výbor české asociace skateboardingu už od roku 2019 a covid nás naučil online konferencím stejně dobře, jako všechny dalším organizace a firmy, co se potřebují scházet a něco řešit. Jelikož je naše sestava částečně v Praze, v Havířově a v Rožnově pod Rahoštěm, Zoom konference se přímo nabízí. 

V té poslední konané na začátku dubna, padlo nakonec rozhodnutí o zrušení letošní série ČSP, která byla původně plánovaná v zatím největším počtu měst, nicméně vzhledem k přípravě, k potřebě spolupráce s městy a partnery, se i tak letošní letní sezóna zdá velmi nejistá co se diváků týče a počtu účastníků. Je nám to opravdu líto, ale práce spojená s celou sérií je opravdu velká a nejbližší měsíce nejsou uplně jistotou pro konání větších akcí.

S čím zatím počítáme, jsou letní olympijské festivaly, které se konají od 23.7. do 8.8., tedy kopírují letní olmypiádu. Tuto akci plánuje český olympijský výbor v Praze a v Brně a v případě skateboardingu je partnerem naše asociace. Samozřejmě že se bude konat za aktuálních opatření proti covidu. 

Stejně jako v loňském roce chceme udělat v srpnu a září REPRE tour v podobném rozsahu jako vloni, plus klubové závody pro kategorie U9 a U14. Počítáme i s Mistrovstvím ČR na Štvanici na začátku října. Plus je v září stále ve hře Pražskej Démon

Bližším datumem které se nás týká je konec dubna, kdy by měl být kolaudován skatepark na pražském Výstavišti a v jednání je otvíračka, samozřejmě opět záleží na aktuální situaci. 

 

 

 

Galerie