Seznam klubů

ČAS pořádá ve spolupráci s s místními kluby a Domy dětí a mládeže tzv. skate akademii po celé ČR. Níže najdete seznam měst, ve kterým akademie probíhá, nebo je v přípravě. V případě potřeby dalších informací na kontaktujte na info@czechskateboarding.cz.

Rozdělení a popis trenérských licnecí (co je potřeba k jejich získání):
Licence A - absolvent Fakulty tělesné výchovy a sportu
Licence B - vedoucí klubových oddílů, možnost provozování vlastní výuky na základě vázané živnosti "trenér skateboardingu"
Licence C - trenérskou činnost může provozovat pod sportovním klubem nebo ve střediscích volného času

Praha a Střední Čechy

3B Sport z.s.

Seznam trenérů:
Jan Bašný (licence B)
Kryštof Mizur (licence C)
Eduard Synák (licence C)

Mystic Skate Club Štvanice z.s.

Skate Academy z.s.

Seznam trenérů:
David Kamínek (licence A)
Jan Torba (licence B)​
Nikolas Maldachowski (licence B)​
Adam Löfler (licence C)
Štěpán Bícha (licence C)​
Egon Vondrák (licence C)​
Lukáš Měcháček (licence C)​
Tomáš Chmela (licence C)​
Brett Whitley (licence C)​
Petar Drljača (licence C)​
Adam Fadlejič (licence C)​
Kristína Grežďová (licence C)​
Jakub Páv (licence C)​
Jaroslav Kučera (licence C)​
Václav Minovský (licence C)​

Havířov

Skate Klub Havířov z.s.

Seznam trenérů:
Petr Vašut (licence B)
Matěj Višna (licence C)
Martin Blaník (licence C)​
Jan Kesler (licence C)​
Daniel Vojtaš (licence C)​

Jihlava

Young Blood Academy z.s.

Seznam trenérů:
Tomáš Marek (licence B)​
Barbora Schovová (licence C)​
Jan Cafourek (licence C)​

Karviná

Skejtuj Denně z.s. 

Petr Zorychta (licence C)
Kornas Bogdan (licence C)

Uherské Hradiště

Skate klub Uherské Hradiště z.s.

Seznam trenérů:
Aleš Jež (licence C)
Michal Jež (licence C)
Viktor Hanačík (licence C)

Orlová

Skateboarding Orlová z.s.

Jiří Kamýček (licence B)

Ostrava

Skate Klub Ostrava z.s.

Petr Vašut (licence B)
Martin Bernačík (licence C)

Vrchlabí / Jilemnice

Skate Club Krkonoše z.s.

Tomáš Háze (licence C)
Lukáš Měcháček (licence C)